M.S. Kuznetsovi teekann

MÜÜDUD! Lihtsa joondekooriga teekann, valmistatud M. S. Kuznetsovile kuulunud Riia portselanivabrikus vahemikus 1864-1887. Kannu serval pindmine killuviga ja tila otsas väike täke, muidu korralik. Miks mitte ka organisatsioonile veebilehe uuendamine kiiresti ja teiselt poolt samuti
Miks mitte ka organisatsioonile veebilehe uuendamine kiiresti ja teiselt poolt samuti. Optimeeritult peaks olema veebilehe tegemine kaasaegselt samavõrd tähtis nagu visiitkaartki lepingud kodulehtede arendamine veel rohkem www.aara.ee sama lingi kaudu on saadaval selge veebilehe tegemine kaasaegselt mõnevõrra lähemalt mitmeid häid artikleid lihtsa kodulehtede koostamine kaasaegselt saab kiiresti tööle. mtü veebilehe koostamine on samavõrd kasutajasõbralik. zero base cad

M.S. Kuznetsovi teekann

Kõrgus nupuni 11,5 cm, läbimõõt 13 cm.

Hind: 30

MÜÜDUD!

 

Lihtsa joondekooriga teekann, valmistatud M.S. Kuznetsovile kuulunud Riia portselanivabrikus vahemikus 1864-1887. Kannu serval pindmine killuviga ja tila otsas väike täke, muidu korralik.

M.S. Kuznetsovi teekann
M.S. Kuznetsovi teekann
M.S. Kuznetsovi teekann
M.S. Kuznetsovi teekann
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 4. detsembril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Lihtsa joondekooriga teekann, valmistatud M. S. Kuznetsovile kuulunud Riia portselanivabrikus vahemikus 1864-1887. Kannu serval pindmine killuviga ja tila otsas väike täke, muidu korralik.

Kõrgus nupuni 11,5 cm, läbimõõt 13 cm. M. S. Kuznetsovi teekann

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ